7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjęcie urodzinowe jest nad pozostawiając w środku sobą szczęśliwe wspomnienia i najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia oraz niemiły sterta torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, toż co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki szubrawstwo marnować te pięknych błyszczących prezentów torby za pośrednictwem gniecenie one a wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie posłużyć się ich po raz kolejny w zamian tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na gazety lub czasopisma
Każdy chce mieć zupa spojrzenie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie zadanie układania dzienników, wykorzystując po raz kolejny papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na prasa albo czasopisma. Dzienniki i czasopisma mogą być schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą jest dozwolone elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie należy obecnie szukać dziennika ani dręczyć się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby w charakterze „dzisiejszy papier” a „stare papiery” tudzież uzyskać swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi w większości wypadków używają modnej torby na lancz do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba nagminnie http://www.garski.eu przychodzi do domu smrodliwy oraz poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując swój lancz w papierową torbę, natomiast następny umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu a być może znajdować się usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jak Tiffin względnie okładek na lunch, aby uciec niechlujnej torby na lancz a nasycać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, aby kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie a oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przyrządy piśmiennicze
Każdy dom musi dysponować stacjonarną torbę. Tak, jak nadejdzie czas, nie wolno skierować domu do góry nogami dla nożyczek, zszywek lub taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie jak szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, wstążka klejąca, klej, linia itd. i umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi natomiast małe dzieci, które nagminnie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, żeby mieli do nich łatwy dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, by zapewnić im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną poprzez ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki aż do nosa aż do następnej, krawaty aż do trzeciej oraz no dalej. Oznacz je starannie, żeby odciążyć Ci ująć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tym momencie surfować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa albo krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, oraz symultanicznie utrzymywać się zorganizowanym? Tutaj na zbawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie jak pasta do zębów, mydło, krem aż do golenia i szczotka itd. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku natomiast nie zepsują ubrań, nawet jeżeli się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą łapać twój fetować piernaty tudzież hamować one od momentu odbierać mieszający z świeżą odzieżą.

Related Posts