9 najczęstszych błędów podczas konfigurowania systemu kina domowego

Konfiguracja własnego systemu kina domowego z Linn Majik DSM być może stanowić wielce ekscytująca. Jest właściwie dużo sposobów, aby zapewnić, że konfiguracja będzie bezbłędna a zrobi czucie na wszystkich, których zaprosisz na późniejszy wieczór filmowy. Podczas gdy dostosowywanie kina domowego jest świetną zabawą, łatwo jest plus popełnić kosztowne błędy, których w końcu będziesz żałować.

Oto 9 błędów żółtodzioba, by łapać się spośród dala od, kiedy ustawisz system kina domowego:

#1: Używanie niewłaściwych kabli głośnikowych

Nie jest konieczne, aby odbyć pełnia tudzież nabywać najdroższe kable głośnikowe dla systemu kina domowego, tak aby umożliwić wysokiej jakości audio przestrzenny. Jednak nie jest to dodatkowo nadający się pomysł, aby poużywać sobie resztek kabli aż do konfiguracji, kiedy również. Wybierz odpowiednie kable gwoli swoich głośników, by cofnąć się problemów z dźwiękiem w przyszłości.

#2: Nie zakupy pierw głośników

Nawet jeśli amplituner wygląda tak atrakcyjnie, nie popełnij błędu kupując go przedtem głośnikami http://www.smulski.com.pl/. Wybór głośników pomoże Ci trzymać się rozsądnego budżetu spośród resztą sprzętu. Nie chcesz być wyposażonym niesamowitych komponentów przeciwnie po to, by mieć niewypały wewnątrz głośniki.

#3: Nie wymioty uwagi na HDMI

Od czasu ostatniej aktualizacji kabla HDMI, „każdy kabel HDMI jest w porządku” nie ma w tym momencie zastosowania dzisiaj. Musisz wyłowić HDMI o wysokiej prędkości, aby zapewnić, że jest słuszny ze http://www.labus.com.pl/ wszystkimi najnowszymi funkcjami, przede wszystkim jeśli planujesz poprowadzić kable wewnątrz ścian.

#4: Zapominanie o akustyce pomieszczenia

Głośniki nie są jedynym elementem, jaki wpływa na postać dźwięku. Nie zapomnij nadać poniżej uwagę akustyki pomieszczenia w trakcie ustawiania, skoro zmieni dama postać dźwięku w znamienny sposób.

#5: Pozycja głośników

Upewnij się, że nico nie blokuje głośników, skoro wpłynie owo drastycznie na forma dźwięku. Bez względu na to, jak niesamowite głośniki mogą być, owo nie będzie brzmiało dobrze, kiedy cel jest blokowanie go.

#6: Nieuwzględnianie ciepła

Przegrzanie przypadkiem http://www.konopski.com.pl/ z wyprzedzeniem nadwyrężyć Twój Linn Majik DSM. Pamiętaj, iż wesoło unosi się aż do górska kraina sprzętu, dlatego ustaw wzmacniacz zaś amplituner w miejscu, dokąd jest satysfakcjonujący przepływ powietrza, iżby je schłodzić.

#7: Zapominanie o wentylacji

Jak wspomniano powyżej przegrzanie to poważna sprawa. Nie zapomnij o prawidłowej wentylacji systemu, tak aby upewnić się, iż pustka się nie zepsuje lub, co gorsza, wywoła iskrę, która doprowadzi aż do pożaru http://www.bachanek.com.pl/.

#8: Niewłaściwy format ekranu

Wielkość ekranu będzie robić różnicę w trakcie oglądania filmu. Duży ekran w małym pokoju jest dezorientujący, pomimo tego wąski ekran w dużym pokoju jest po prostu smutny. Znajdź równowagę, żeby zapewnić, iż postać oglądania filmów nie ucierpi.

#9: Brak modernizacji

Bez względu na to, jak adekwatny jest twój architektura kina domowego dzisiaj, w końcu będziesz potrzebował aktualizacji. Uwzględnij to w fazie budżetowania oraz względnie gotów wyeksplikować pieniądze http://www.kwoka.com.pl/, żeby zapewnić, iż platforma będzie aktualny.

Skonfigurować architektura kina domowego z opieki tak, iż ty, twoja rodzina, zaś twoi przyjaciele będą upajać się niezliczone noce rozrywki na ekranie w domu.

Related Posts