9 najczęstszych błędów w ciągu konfigurowania systemu kina domowego

Konfiguracja własnego systemu kina domowego z Linn Majik DSM przypuszczalnie znajdować się ogromnie ekscytująca. Jest w rzeczy samej wiele sposobów, by zapewnić, iż układ będzie bezbłędna zaś zrobi przeczucie na wszystkich, których zaprosisz na następny koniec dnia filmowy. Podczas podczas gdy dostosowywanie kina domowego jest świetną zabawą, swobodnie jest plus popełnić kosztowne błędy, których w końcu będziesz żałować.

Oto 9 błędów żółtodzioba, aby chwytać się z dala od, podczas gdy ustawisz platforma kina domowego:

#1: Używanie niewłaściwych kabli głośnikowych

Nie jest konieczne, iżby ukończyć całokształt oraz kupować najdroższe kable głośnikowe gwoli systemu kina domowego, żeby umożliwić wysokiej jakości audio przestrzenny. Jednak nie jest owo także trafny pomysł, ażeby poużywać sobie resztek kabli aż do konfiguracji, kiedy również. Wybierz odpowiednie kable dla swoich głośników, aby cofnąć się problemów spośród dźwiękiem w przyszłości.

#2: Nie zakupy najsampierw głośników

Nawet jeśliby amplituner wygląda no tak atrakcyjnie, nie popełnij błędu kupując go przed głośnikami http://www.smulski.com.pl/. Wybór głośników pomoże Ci łapać się rozsądnego budżetu z resztą sprzętu. Nie chcesz mieć niesamowitych komponentów przeciwnie po to, tak aby dysponować niewypały w ciągu głośniki.

#3: Nie zwracanie uwagi na HDMI

Od czasu ostatniej aktualizacji kabla HDMI, „każdy wtyczka HDMI jest w porządku” nie ma aktualnie zastosowania dzisiaj. Musisz wyłowić HDMI o wysokiej prędkości, iżby zapewnić, iż jest prawidłowy ze http://www.labus.com.pl/ wszystkimi najnowszymi funkcjami, przede wszystkim o ile planujesz poprowadzić kable do środka ścian.

#4: Zapominanie o akustyce pomieszczenia

Głośniki nie są jedynym elementem, który wpływa na forma dźwięku. Nie zapomnij zanieść pod spodem uwagę akustyki pomieszczenia w ciągu ustawiania, ponieważ zmieni ona postać dźwięku w wymowny sposób.

#5: Pozycja głośników

Upewnij się, iż guzik nie blokuje głośników, jako że wpłynie to drastycznie na jakość dźwięku. Bez względu na to, podczas gdy niesamowite głośniki mogą być, owo nie będzie brzmiało dobrze, kiedy obiekt jest blokowanie go.

#6: Nieuwzględnianie ciepła

Przegrzanie być może http://www.konopski.com.pl/ z wyprzedzeniem nadwyrężyć Twój Linn Majik DSM. Pamiętaj, iż pogodnie unosi się do górska kraina sprzętu, ergo ustaw wzmacniacz a amplituner w miejscu, gdzie jest wystarczający transfer powietrza, by je schłodzić.

#7: Zapominanie o wentylacji

Jak wspomniano w górę przegrzanie owo poważna sprawa. Nie zapomnij o prawidłowej wentylacji systemu, by upewnić się, że nico się nie zepsuje lub, co gorsza, wywoła iskrę, która doprowadzi aż do pożaru http://www.bachanek.com.pl/.

#8: Niewłaściwy format ekranu

Wielkość ekranu będzie czynić różnicę w toku oglądania filmu. Duży ekran w małym pokoju jest dezorientujący, przecież mały ekran w dużym pokoju jest po prostu smutny. Znajdź równowagę, aby zapewnić, iż stan oglądania filmów nie ucierpi.

#9: Brak modernizacji

Bez względu na to, jak adekwatny jest twój platforma kina domowego dzisiaj, w końcu będziesz potrzebował aktualizacji. Uwzględnij owo w fazie budżetowania tudzież albo zdecydowany wyłożyć pieniądze http://www.kwoka.com.pl/, aby zapewnić, iż system będzie aktualny.

Skonfigurować architektura kina domowego z opieki tak, że ty, twoja rodzina, zaś twoi przyjaciele będą sycić się niezliczone noce rozrywki na ekranie w domu.

Related Posts