Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska i adresy mejl ludzi, których znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna od momentu Ciebie, który skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz nadto wyprawić je szczerze do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na który patrzysz teraz, niemniej jednak śledzony aż do Ciebie, tedy dostaniesz debet w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną tudzież tak dalece prowizji dostaję do mnie?

Będziesz pył 24/7 dostęp do REAL TIME REPORTING na wszystkich wsiąść na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, zaś wszystkich aktywnych klientów, wspólnie z pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 do 5), zaś wszystkie poprzednie oraz istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz proszek i informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak zatem możesz wysłać aż do nich poczta elektroniczna tudzież odnaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy oraz dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), w istocie tym samym możesz wysłać do nich mejl i zapowiedzieć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą ekspresowo dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz nuże począć budowę swojego serwisu.

Co to jest oddział „Zaproszenia” zaś kiedy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, z którymi miałeś nuże uprzednio kontakt. Możesz również kupować opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy tolerować Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej zaś długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, przez które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline być może znajdować się ważnym źródłem informacji dla networkingu a konceptualizacji sposobów na rozwój swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój kompleks składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie przez Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje w ciągu zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, wskutek tego wiecznie masz najnowsze wiedza dostępne 24/7.

Jak mogę używać życia banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse wewnątrz każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają tuż przy nas zakupów.

Jak mogę wypracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję za każdą sprzedaż skierowaną za sprawą Twój odnośnik partnerski do 5 layers deep.

Jak częstokroć będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca względnie wcześniej, pod warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną ilość wypłat. Najniższy minimalny zakres wypłaty, kto możesz przebrać to $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana dzięki Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, podczas gdy Twoje bilans spełni wybrane z wykorzystaniem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego albo PayPal.

Czy mogę przeistoczyć sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji oraz minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odsyłacz Preferowana Prowizja niedaleko lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska oraz adresy list elektroniczny osób, które znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość poczta elektroniczna odkąd Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je otwarcie aż do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie podobny do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, skutkiem tego masz pożyczka gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, gwoli których będziesz sprawiać prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, jeśli Twoje saldo prowizji spełnia wybraną z wykorzystaniem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, gdy bilans spełni wybrane minimum.

Related Posts