Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak konstruować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska oraz adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy aż do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu mejl od czasu Ciebie, jaki skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz oprócz wysłać je wręcz do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na jaki patrzysz teraz, przecież śledzony aż do Ciebie, więc dostaniesz zadłużenie gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną tudzież ile prowizji dostaję do mnie?

Będziesz proszek 24/7 admitancja do REAL TIME REPORTING na wszystkich wgramolić się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, i wszystkich aktywnych klientów, razem spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 aż do 5), tudzież wszystkie poprzednie i istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz puder dodatkowo informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak tym samym możesz wysłać aż do nich e-mail tudzież znaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak oraz dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), ściśle mówiąc w takim razie możesz wysłać aż do nich list elektroniczny a poinformować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą błyskawicznie dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tym momencie nawiązać budowę swojego serwisu.

Co owo jest wydział „Zaproszenia” zaś kiedy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny istnieć osoby, spośród którymi miałeś obecnie poprzednio kontakt. Możesz plus nabywać opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy tolerować Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej i długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, przez które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline prawdopodobnie stanowić ważnym źródłem informacji gwoli networkingu oraz konceptualizacji sposobów na eskalacja swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój kompleks składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie dzięki Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, z tej przyczyny furt masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę bawić się banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w środku każdym razem, jak ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę zapracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję wewnątrz każdą sprzedaż skierowaną z wykorzystaniem Twój łącze partnerski do 5 layers deep.

Jak często będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca względnie wcześniej, pod spodem warunkiem, że saldo prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy ograniczony do minimum limit wypłaty, który możesz przesiać owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana za pomocą Ciebie minimalna kwota wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, podczas gdy Twoje saldo spełni wybrane dzięki Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego lub PayPal.

Czy mogę zmienić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji tudzież minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na hiperłącze Preferowana Prowizja mimo lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska zaś adresy e-mail osób, które znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość e-mail od momentu Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je bez ogródek aż do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie podobny do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, tym samym masz kredyt dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, gwoli których będziesz działać prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca względnie wcześniej, jeśli Twoje bilans prowizji spełnia wybraną z wykorzystaniem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna ilość wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, jak bilans spełni wybrane minimum.

Related Posts