Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny i odwagi, iżby zobaczyć, gdzie są problemy natomiast naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz również żywić http://www.foit.pl głowy w piasek oraz czynić tego, co wiecznie robiłeś, ponieważ zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od chwili większej liczby pacjentów tudzież zysków? Czy wiesz, azaliż owszem zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, czy jest cokolwiek innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o bądź nie dotychczasowy skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, ażeby skupić się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej staż i Twoich przychodów, żeby rosły.

Wystarczy kontrować „tak” bądź „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, bądź jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych i chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą rozpoznawać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą dosięgać wzrokiem Twoje zdjęcia a filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl dosięgać wzrokiem Twój tany na TikTok – żartując, lecz wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przejrzeć Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz w następstwie tego strategii tworzenia i dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą egzystować potencjalni pacjenci, ażeby wywlec ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o bez liku za drogie, by naklejać plakat dzień dzisiejszy tudzież nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista w życiu nie zapytał dzwoniącego, w kto podejście dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane początek skierowania, ponieważ platforma komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste zasięg na formularzu przyjęcia pacjenta zaś pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, gdy zapytany za pomocą telefon, przecież potem, podczas gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się z większym natężeniem komfortowe, kobieta otwiera się, iż w gruncie rzeczy to był przyjaciel, kto skierował ją no tak pani googled ciebie, poszedł aż do witryny, oraz następny IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, ponieważ są one nadto zajęci ewentualnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, wobec tego po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra staż próbować dni później oraz do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci już osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako główny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w takim razie powinno się systemu, by skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne ewentualny pacjent ma spośród praktyką jest brane za bardzo trochę w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci w życiu nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeśli nie mogą skiksować recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, ażeby egzystować postrzegane jak najlepsze, ale nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, potencjalny chory sprawdził swoją stronę internetową a jest podekscytowany, iżby zgrupować się spośród tobą, mimo to w przyszłości zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę czy też irytujące drewno telefoniczne względnie zobojętniały recepcjonista, kto nie przeszkadza wiązadło spośród rozmówcą.

Mój agregat natomiast ja robimy mystery shopping od momentu ponad 20 lat a oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa być może posłużyć się z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I ale wręcz dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą stanowić przestrzegane a obciążenie musi być w miejscu, toteż każdy telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts