Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny zaś odwagi, ażeby zobaczyć, dokąd są problemy zaś zaradzić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz też chować http://www.foit.pl głowy w piasek natomiast robić tego, co stale robiłeś, albowiem zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od chwili większej liczby pacjentów oraz zysków? Czy wiesz, jednakowoż na odwrót zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, azali jest byt innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o albo nie były skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, iżby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej staż a Twoich przychodów, aby rosły.

Wystarczy kontrować „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, żeby sprawdzić, bądź jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych a chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą badać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą przyglądać się Twoje zdjęcia a filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spozierać Twój tany na TikTok – żartując, mimo to wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewertować Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz tym samym strategii tworzenia a dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, gdzie mogą być potencjalni pacjenci, by wywlec ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o multum w ciągu drogie, aby reklamować dzisiaj zaś nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą egzystować niedokładne, podczas gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista zupełnie nie zapytał dzwoniącego, w kto podejście dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane źródło skierowania, bo system komputerowy nie pozwolił jej kontynuować bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste obręb na formularzu przyjęcia pacjenta oraz pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, jak zapytany przy użyciu telefon, przecież potem, podczas gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl oraz staje się z większym natężeniem komfortowe, kobieta otwiera się, iż faktycznie owo był przyjaciel, który skierował ją faktycznie płeć piękna googled ciebie, poszedł do witryny, a z kolei IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie rozpoznawać na internetowych prowadzi, gdyż są one nadmiernie zajęci bądź nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, przeto po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy załoga praktyki próbować dni w przyszłości tudzież aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna czy też ich konkurenci już osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze pierwszy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, tedy trzeba systemu, iżby skoczyć na tych przewodów natychmiast, podczas gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy chory ma z praktyką jest brane nadmiernie nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w żadnym razie nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeżeli nie mogą skiksować recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, iżby być postrzegane jako najlepsze, aliści nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, prawdopodobny chory sprawdził swoją stronę internetową zaś jest podekscytowany, aby związać się spośród tobą, jednakowoż w przyszłości zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę albo irytujące ksylem telefoniczne bądź gnuśny recepcjonista, jaki nie przeszkadza spaw spośród rozmówcą.

Mój kompleks a ja robimy mystery shopping od czasu powyżej 20 lat natomiast oto, co wiem na pewno… KAŻDA biegłość może wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I wręcz przeciwnie dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane oraz zadłużenia musi egzystować w miejscu, wskutek tego everyman aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts