Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, tak aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się dzieje spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują naprawdę łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, zaś http://www.idzkowski.pl później zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz moc pieniędzy, skoro nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, stąd twój personel wystarczająco bez liku rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra prawdopodobnie istnieć zrobić, iżby odmienić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, wolno odnaleźć utracone przychody.

Jeśli ty również byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje ale wręcz po to, iżby NIE osiągnąć się http://www.pezda.pl na tak, jest przewyższający sposób.

To wymaga różnych skryptów tudzież zasób wiedzy gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz za DEAD prowadzi.

Aby wspomóc Ci zamienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz wspomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie ponad konkurencję, wskutek tego działaj szybko.

Idź ponad wszystko, iżby poczuli się komfortowo tudzież ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśli chcą matka makeover, jednakże wspomniał aż do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki powyżej swoimi dziećmi, w toku gdy oni odzyskać, wyszperać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jednakże zwlekają z powodu strachu, tedy rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, podczas gdy wielce się cieszy, skoro uwielbia swój http://www.barej.pl nowy wygląd i żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie ewentualnie w komputerze, które zostały zignorowane natomiast są w tej chwili uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, iżby je powodować jest dotrzeć aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, oraz odtąd poprosić ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie czy też tej procedurze http://www.seczkowski.pl, aby apiać rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna podejście była wideta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno potem miotać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, albo jest dozwolone trenować pracowników, iżby przenieść mrowie więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts