Gorące, zimne zaś ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, tak aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię i mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują no tak łatwo?

Czy zrezygnować? Czy przybyć na raz, oraz http://www.idzkowski.pl następny zrezygnować?

Wiesz, że tracisz wiele pieniędzy, ponieważ nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, ergo twój personel wcale niemało rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga przypuszczalnie być zrobić, by przeistoczyć te cenne wskazówki do płatnych procedur, można znaleźć utracone przychody.

Jeśli ty też byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje wprost przeciwnie po to, tak aby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś wiedza w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, i nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz przynieść ulgę temu zastanawiającemu się pacjentowi wyłowić Ciebie nad konkurencję, więc działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, aby poczuli się komfortowo oraz ruszyli aż do przodu.

Na przykład, gdyby chcą mać makeover, jakkolwiek wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki nad swoimi dziećmi, w ciągu jak oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, mimo to zwlekają spośród powodu strachu, tedy uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu i o tym, podczas gdy niezwykle się cieszy, gdyż uwielbia osobisty http://www.barej.pl nowy aparycja oraz żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane oraz są teraz uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je obudzić jest trafić aż do nich z serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, i od tego czasu poprosić ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie albo tej procedurze http://www.seczkowski.pl, by jeszcze raz przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna sposób była wideta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można dalej miotać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, czy też można trenować pracowników, tak aby przekazać dużo więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts