Jak namówić potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypadkiem stanowić frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse a wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przez drzwi, mimo to nazbyt wielu z nich nie zarezerwować spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży z wykorzystaniem 20 lat zaś pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ten komplikacja dosyć bez trudności poprawić, ażeby wzmóc osobisty współczynnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co właściwie no kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście natomiast miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, kiedy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy tudzież chcą wzbudzić nienawiść tuż przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce przypuszczać się lepiej – kropka! Wierzą, iż wyższy aparycja sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą wprost przeciwnie wykopać odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami tudzież rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz akuratny wynik, pod ręką minimalnym bólu a dyskomforcie, tudzież iż jego trwanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się przeto uczuciami. Pacjent ładny chce się strzelać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, ważki i szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na poprzednio jako na osobie tudzież iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością a szacunkiem i, szczerze mówiąc, gdyby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od Ciebie oraz Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, tudzież oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać spośród Tobą a Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że prawdopodobny chory poczuje się dobrze, aktualny tudzież komfortowy, natomiast również zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się odkąd budowania rapportu w ciągu pierwszej negocjacje telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, ażeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wykwalifikowany tudzież przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, iżby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, jeżeli nie może http://www.suchcicki.pl odbyć za sprawą recepcjonistę, przenigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się w pierwszej kolejności przedstawić, oraz później wyszkolić się imienia dzwoniącego, iżby mogła go fetować przez zupełny okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi natomiast sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować plus doświadczony w zadawaniu konkretnych pytań a uzyskanie odpowiedzi od momentu rozmówcy, kto przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, oraz z kolei rękojmia ich, iż jest owo wybitnie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi istnieć dodatkowo wprawny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu przekazać go do nich.

Na przykład, dysponować recepcjonista konwersji wcześnie, oferując alternatywa dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są nadal dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt masa czasu pośrodku tym, podczas gdy rozmówca dotarł do Ciebie, oraz tym kiedy być może Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą łatwo toczyć się postępowanie swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić harmonogram rozmówcy lepiej albo porozmawiać z przyjaciółmi, którzy mówią im z niego oraz w istocie dalej.

Wypełnij ten Chronos opóźnienia zaś zostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w czasie kiedy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się spotkać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy lecz wciąż zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą ewentualnie cyfrowo urzędowy plik informacyjny gwoli pacjentów, kto zawiera list odkąd Ciebie natomiast odręczny postscriptum od koordynatora pacjentów, który cieszy się na konwent z nimi. Dołącz konkretne informacje na kwestia procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje a zdjęcie, biografię biura zaś personelu, zasady i wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, tak aby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje zaś świadectwo z pracy od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami do konta Instagram, ażeby dojrzeć poprzednio / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, bez mała w tej chwili Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ten tryb pojawiają się one wysoko z większym natężeniem gotowy, iżby stwierdzić „tak” aż do Ciebie.

Related Posts