Jak namówić potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypuszczalnie istnieć frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał a trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl z wykorzystaniem drzwi, ale nazbyt wielu spośród nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przy użyciu 20 lat a pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ten ambaras wcale bez trudności poprawić, tak aby zwiększyć osobisty iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co nie inaczej rzeczywiście kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia zaś miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą zostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, gdy są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy natomiast chcą wzbudzić nienawiść u starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce przewidywać się lepiej – kropka! Wierzą, że starszy rangą aparycja sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą owszem wyszukać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami i rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz odpowiedni wynik, przy minimalnym bólu oraz dyskomforcie, i iż jego obecność ulegnie poprawie.

Zajmujesz się zatem uczuciami. Pacjent bez zabrudzeń chce się snuć domysły wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, wymowny i szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na nim jako na osobie natomiast iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością a szacunkiem i, wręcz mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od Ciebie zaś Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, a oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą i Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że przypuszczalny chory poczuje się dobrze, aktualny natomiast komfortowy, zaś oraz pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od czasu budowania rapportu w toku pierwszej rokowania telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wykwalifikowany oraz przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, by „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeżeli nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl ukończyć z wykorzystaniem recepcjonistę, wcale nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się w pierwszej kolejności przedstawić, zaś następny nauczyć się imienia dzwoniącego, iżby mogła go hulać za pośrednictwem cały Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi oraz sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć także wyrobiony w zadawaniu konkretnych pytań oraz uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, kto przenosi je do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, i z kolei zapewnienie ich, że jest to wybitnie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi być i profesjonalny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu ofiarować go do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są dalej dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt dużo czasu pomiędzy tym, podczas gdy dyskutant dotarł do Ciebie, oraz tym kiedy przypadkiem Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą swobodnie toczyć się strategia swoich konkurentów, którzy mogą umieścić agenda rozmówcy lepiej albo omówić spośród przyjaciółmi, którzy mówią im z niego tudzież w samej rzeczy dalej.

Wypełnij ów czas opóźnienia a zostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w czasie kiedy oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się zastać się z tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą względnie cyfrowo urzędowy pakiet informacyjny w celu pacjentów, który zawiera list odkąd Ciebie oraz odręczny uwaga od momentu koordynatora pacjentów, kto cieszy się na zgromadzenie z nimi. Dołącz konkretne informacje na sprawa procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy tudzież zdjęcie, biografię biura zaś personelu, zasady oraz wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, żeby mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje natomiast opinia od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami do konta Instagram, ażeby zauważyć przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, nieledwie nuże Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię jak eksperta. W ów tryb pojawiają się one w dużej mierze z większym natężeniem gotowy, ażeby zakomunikować „tak” aż do Ciebie.

Related Posts