Kredytowanie szpitali jest podróżą, natomiast nie celem

W obecnym scenariuszu, forma jest największym motorem dla każdej firmy, iżby nawiązać sukces. Jakość pozostaje w sercu każdej firmy. Opieka zdrowotna jest jedną z takich branż, dokąd postać opieki nie prawdopodobnie być narażone na strata wewnątrz wszelką cenę. Krajobraz opieki zdrowotnej w Indiach jest niezwykle pełen energii tudzież działa w środowisku o szybkich zmianach społecznych, gospodarczych a technologicznych http://www.guzniczak.eu. Dość często słyszymy o słabej opiece nad pacjentem, zaniedbaniach, przypadkach readmisji, zakażeniach szpitalnych, nieefektywnych placówkach, nieodpowiednich zasobach, niehigienicznym środowisku. W związku spośród tym stan usług medycznych staje się koniecznością, i akredytowanie jest jedynym rozwiązaniem tego problemu!

Akredytacja jest procesem oceny stosowanym z wykorzystaniem organizację opieki zdrowotnej w celu uzyskania dostępu zaś poprawy jakości, wydajności tudzież skuteczności. Technecon Healthcare, w charakterze doradca szpitala, pomaga organizacji opieki zdrowotnej w wypełnieniu tej luki na skroś wewnętrzną ocenę obiektów oraz procesów szpitala w celu oceny jego gotowości akredytacyjnej, natomiast dodatkowo pomaga w przygotowaniu dokumentacji zgodnej z normami akredytacyjnymi, podczas gdy i prowadzi dzięki tok akredytacji http://www.fleszar.eu. Nadrzędnym celem szpitala jest poręka wysokiej jakości opieki, bezpiecznych usług zdrowotnych i skrót czasu pobytu w szpitalu.

Kto być może się ubiegać o akredytację?

Każda zrzeszenie opieki zdrowotnej, która teraz funkcjonuje
Chętni aż do przyjęcia odpowiedzialności za poprawę jakości opieki
Preferowana jest organizacja zarejestrowana bądź licencjonowana przy użyciu odpowiednie władze.
Proces Akredytacji:
Ocena wniosku zgodnie z ustalonymi standardami
Badanie poprzednio oceną
Badanie oceniające
Przegląd zaleceń organu oceniającego za sprawą Komitet Akredytacyjny
Badanie ponownej oceny
Zbadanie aktualnych procesów oraz standardów jakościowych szpitala
Określenie standardów http://www.brozda.eu jakości oraz parametrów wymaganych aż do akredytacji
Porównanie standardów akredytacyjnych spośród procesami w tej chwili stosowanymi dzięki szpital
Analiza oraz dokumentacja luk
Zidentyfikować obszary wymagające poprawy

Oprócz wyżej wymienionych punktów, menedżerowie najwyższego szczebla powinni poczęstować inicjatywę w tworzeniu chęci między pracowników, zapewnić odpowiednie szkolenia gwoli wszystkich pracowników a umożliwić ślubowanie z ich strony a ożywiać oraz katalizować kierowanie zmianą.

Korzyści spośród akredytacji szpitali:

Poprawa jakości opieki, bezpieczeństwa pacjentów, zaś tym samym wzmożenie doświadczenia pacjentów http://www.chodak.eu.
Zmniejsza groźba wystąpienia zdarzeń niepożądanych
Poprawa środowiska pracy w celu personelu, co skutkuje wysoką produktywnością
Zwiększa szansę na akredytację z ubezpieczeniem natomiast stronami trzecimi.
Zapewnia ufność oraz pewność między pacjentów na krzyż przyrzeczenie im dostępu aż do dobrej jakości opieki, infrastruktury itp.
Zwiększa liczbę odwiedzin pacjentów, co prowadzi do zwiększenia przychodów
Przewaga konkurencyjna ponad szpitalami nieakredytowanymi

Szpitale akredytowane muszą bez ustanku unosić stan opieki http://www.przyjemski.eu i gwarantować odpowiedniość spośród normami jakości. Jeśli w trakcie procesu akredytacji zrzeszenie akredytująca otrzyma informacje, iż dana placówka w znacznym stopniu nie spełnia obowiązujących standardów, nie prędzej przypadkiem utrzymywać się podjęta wyrok o ponownym badaniu lub cofnięciu akredytacji. Podczas podczas gdy fortel aż do akredytacji nie jest łatwa do pokonania, wszystko czego potrzebuje owo ciągłe wysiłki w celu osiągnięcia długoterminowych korzyści.

Related Posts