Kredytowanie szpitali jest podróżą, zaś nie celem

W obecnym scenariuszu, forma jest największym motorem w celu każdej firmy, żeby nawiązać sukces. Jakość pozostaje w sercu każdej firmy. Opieka zdrowotna jest jedną z takich branż, dokąd postać opieki nie przypadkiem egzystować narażone na szkoda w ciągu wszelką cenę. Krajobraz opieki zdrowotnej w Indiach jest nader aktywny i działa w środowisku o szybkich zmianach społecznych, gospodarczych tudzież technologicznych http://www.guzniczak.eu. Dość raz za razem słyszymy o słabej opiece powyżej pacjentem, zaniedbaniach, przypadkach readmisji, zakażeniach szpitalnych, nieefektywnych placówkach, nieodpowiednich zasobach, niehigienicznym środowisku. W związku spośród tym forma usług medycznych staje się koniecznością, zaś akredytowanie jest jedynym rozwiązaniem tego problemu!

Akredytacja jest procesem oceny stosowanym za pomocą organizację opieki zdrowotnej w celu uzyskania dostępu a poprawy jakości, wydajności zaś skuteczności. Technecon Healthcare, w charakterze konsultant szpitala, pomaga organizacji opieki zdrowotnej w wypełnieniu tej luki na skroś wewnętrzną ocenę obiektów natomiast procesów szpitala w celu oceny jego gotowości akredytacyjnej, a oraz pomaga w przygotowaniu dokumentacji zgodnej z normami akredytacyjnymi, kiedy także prowadzi za pomocą przebieg akredytacji http://www.fleszar.eu. Nadrzędnym celem szpitala jest zapewnienie wysokiej jakości opieki, bezpiecznych usług zdrowotnych natomiast skrót czasu pobytu w szpitalu.

Kto prawdopodobnie się ubiegać o akredytację?

Każda zrzeszenie opieki zdrowotnej, która w tej chwili funkcjonuje
Chętni aż do przyjęcia odpowiedzialności w środku poprawę jakości opieki
Preferowana jest zrzeszenie zarejestrowana albo licencjonowana przez odpowiednie władze.
Proces Akredytacji:
Ocena wniosku zgodnie spośród ustalonymi standardami
Badanie przed oceną
Badanie oceniające
Przegląd zaleceń organu oceniającego za pomocą Komitet Akredytacyjny
Badanie ponownej oceny
Zbadanie aktualnych procesów i standardów jakościowych szpitala
Określenie standardów http://www.brozda.eu jakości natomiast parametrów wymaganych do akredytacji
Porównanie standardów akredytacyjnych z procesami chwilowo stosowanymi dzięki szpital
Analiza natomiast specyfikacja luk
Zidentyfikować obszary wymagające poprawy

Oprócz wyżej wymienionych punktów, menedżerowie najwyższego szczebla powinni ugościć inicjatywę w tworzeniu chęci wśród pracowników, dać możliwość odpowiednie szkolenia w celu wszystkich pracowników oraz dać możliwość obligacja z ich strony natomiast inspirować i katalizować zarządzanie zmianą.

Korzyści z akredytacji szpitali:

Poprawa jakości opieki, bezpieczeństwa pacjentów, natomiast tym samym wzmocnienie doświadczenia pacjentów http://www.chodak.eu.
Zmniejsza ryzyko wystąpienia zdarzeń niepożądanych
Poprawa środowiska pracy w celu personelu, co skutkuje wysoką produktywnością
Zwiększa szansę na akredytację z ubezpieczeniem i stronami trzecimi.
Zapewnia zaufanie a pewność między pacjentów na skroś rękojmia im dostępu do dobrej jakości opieki, infrastruktury itp.
Zwiększa liczbę odwiedzin pacjentów, co prowadzi aż do zwiększenia przychodów
Przewaga konkurencyjna nad szpitalami nieakredytowanymi

Szpitale akredytowane muszą non stop unosić jakość opieki http://www.przyjemski.eu tudzież zapewniać kompatybilność spośród normami jakości. Jeśli w trakcie procesu akredytacji organizacja akredytująca otrzyma informacje, iż informacja oddział w znacznym stopniu nie spełnia obowiązujących standardów, dopiero przypuszczalnie pozostać podjęta werdykt o ponownym badaniu lub cofnięciu akredytacji. Podczas podczas gdy droga do akredytacji nie jest łatwa do pokonania, komplet czego potrzebuje owo ciągłe wysiłki w celu osiągnięcia długoterminowych korzyści.

Related Posts