Niedobór pracowników przypadkiem istnieć doskonałą wiadomością gwoli gospodarki

Niedobór pracowników przypadkiem znajdować się doskonałą wiadomością dla gospodarki! Może, wprost przeciwnie może, firmy obudzą się i dostrzegą wymowny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy natomiast niszczą wartość firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę plus tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu nim bankructwem, niemniej jednak to nie powstrzymało ich chciwych prezesów nim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy ubytek pracowników, oraz firmy starają się zatrudnić każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, podczas gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska firma Loblaw oraz jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, jak rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy rząd skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, że stało się to niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, a pani powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników przesądzony niedaleko tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski ni stąd ni zowąd wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu egzystować pewnym, jestem przeciwny opodatkowaniu zysków z wykorzystaniem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć od zysków. To było w sam raz. W międzyczasie moja ślubna tudzież ja robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, a pracownicy kontynuowali swoją doskonałą obsługę, mimo że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, że personel pierwszej linii są fundamentem firmy i tyczyć się ich dobrze, tudzież nie jak trybiki wyrabiające premie w celu prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników jak maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni i inni badacze znaleźli silny unia pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy a ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest włości wiadomość: postępowanie pokazują, że niektóre firmy przełamują wzorzec a traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to lecz niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają zbliżający się trymestr jak nagrodę, z tej przyczyny wykorzystują pracowników oraz fałszują wyniki za kolejny kwartał. Powtarzam: jestem sprzeciwiający się opodatkowaniu biznesu za pomocą rząd. Jednak popieram regulacja Bidena Build Back Better odnośnie do opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty za pomocą Izbę i jest rozpatrywany przez Senat, nawet jeśli może dysponować owszem drobny ranga na wykup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na okup akcji, w tym samym czasie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny przedstawiać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypuszczalnie zawierać efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni dodatkowo usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu za pośrednictwem pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo i nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat odkąd zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) miał rewelacja w 2019 roku i zdecydował, że maksymalizacja wartości gwoli akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy i w mgnieniu oka je porzucił tudzież wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii potem odchodzili od czasu tych frazesów.

Related Posts