Praktyka kosmetyczna, o której mówi się z ust do ust

Słowo spośród ust skierowanie jest na wskroś najlepsza reklama jest dozwolone zapuścić do swojej praktyki. Jest owo także najtańsza gatunek reklamy, iż jest dozwolone wkładać w i zajmuje minimum czasu a wysiłku.

Wszyscy wiemy, że najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy kamrat mówi inny przyjaciel, członek http://www.gesikowski.pl rodziny, albo kamrat o tobie, owo jest złoto. Są nuże od razu sprzedawane na ciebie, nie są tak wrażliwe na cenę i są bardziej prawdopodobne, iżby utrzymywać się lojalnym wobec Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, obniżka kosztów marketingu zewnętrznego tudzież polepszać swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz nieco poleceń od czasu swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda rutyna je ma, lecz chcesz je od czasu każdego szczęśliwego pacjenta – nie przeciwnie wybranych kilku.

Uczyń fraza ustne opinia priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy tudzież włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą z kontaktów spośród pacjentami, z przyczyny którym czują się oni traktowani wpierw w charakterze osoby, a dopiero w przyszłości jako pacjenci.

Używaj ich imion oraz nawiązuj czucie wzrokowy z pacjentami. Zadawaj im pytania, a po pewnym czasie pozwól im mówić. Chodzi o to, by pierw odnieść spośród nimi osobistą więź, żeby wiedzieli, iż ci na nich zależy.

Poświęć dubel minuty na nich jako na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, rzemiosło albo lada co innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się przed Tobą i opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się właściwie dużo o danej osobie, jeżeli pokażesz, iż jesteś nią zainteresowany. I będziesz zaskoczony tym, czego się dowiesz.

Być może są one członkiem mediów lub są one częścią dużej firmy, która może stosować z http://www.gajcy.pl usług jako perk pracownika. Kto wie, dopóki nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ten sposób. Każdy z nas ma zwykle mniej więcej 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje owo przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli everyman spośród twoich pacjentów powiedział nic bardziej błędnego jakiś z ich wewnętrznego kręgu o tobie, iż będzie PODWOIĆ przebieg praktyki. Jak to brzmi?

Pamiętaj, podobnie myślących ludzi, powiesić naokoło spośród innymi podobnie myślących ludzi, więc chcesz, aby Twój „preferowany pacjent” donieść swoich przyjaciół do Ciebie.

Ale nie bierz tego wewnątrz pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, że chcesz więcej pacjentów takich gdy oni i gdyby wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę oraz kolegów, obiecujesz, że będziesz się nimi poprawnie opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, w związku z tym produkuj jej co niemiara gwoli różnych kanałów medialnych, aby Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl wydzielać się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną zaś zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację z potencjalnym pacjentem, jaki mówi o liposukcji (oczywiście za jego zgodą), a w następnej kolejności przesłać go na YouTube a Vimeo.

Podziel to na małe kawałki i prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają aż do pełnego filmu spośród „Kliknij tutaj, żeby uplanować bezpłatną konsultację”.

I to nie wszystko. Przepisz konsultację spośród pacjentem oraz wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach i informacjach prasowych. Wyślij mejl spośród informacją o tym do swojej aktualnej listy pacjentów i dodaj „Podziel się tym z przyjacielem”.

Chodzi o to, tak aby wykorzystać niejaki cząstka treści w wielu różnych kanałach medialnych, ażeby zwiększyć swoją egzystencja w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób to zabawne zaś łatwe w celu swoich pacjentów, ażeby podzielić się tobą z przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop spośród logotyp wydrukowanym na nim. Mieć to stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą działać zdjęcia spośród Tobą http://www.siwecki.pl tudzież Twoim personelem a notować wideo spośród relacją, natomiast odtąd wysłać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie zaś Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń wewnątrz pewnik. Chcesz zwolnić swoim pacjentom, natomiast zdawkowy formularz wygenerowany za pomocą maszyna matematyczna nie wystarczy.

Pacjenci chcą stanowić doceniani w środku swoje wiara oraz uznani w ciągu swoje wsparcie, w następstwie tego okaż im wdzięczność.

– Niech pracownicy w tej chwili do nich zadzwonią, żeby im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę z podziękowaniami od Ciebie
– Zadzwoń aż do nich osobiście, ażeby im podziękować
– Wyślij podarunek spośród wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, toteż zrób wielką sprawę spośród tego, jak wielce doceniasz ich polecenie, i więcej osób będzie pójść śladami w ciągu nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw samoczynny aplikacja nagród, jaki potwierdza tudzież dziękuje twoim pacjentom w środku barki w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, by utrzymywać się o bez liku więcej swoich pacjentów dzielących się tobą z kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, natomiast poczynić owo z ostrożnością, iżby zdołać zachować się z dala od kłopotów z towarzystw medycznych a ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, iż nie wolno opłacać komuś, jaki zachęca inną osobę aż do posiadania procedury medycznej. Więc nie przypadkiem znajdować się wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.

Related Posts