Praktyki od czasu dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od dobrego aż do wielkiego… zaś inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, jednak jest niejaki rozdział, jaki jest no tak apropos naszej branży, iż chciałem się zanim spośród wami podzielić tudzież nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jednakże oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji cyklicznie wyglądają jak dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują z zewnątrz, jakkolwiek są owszem organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przy użyciu długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej albo szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre a wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania a przebijania się, który wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, gdy ciężkie kołowrót zamachowe; niemniej podczas gdy nuże się rozkręci, nabiera rozpędu oraz trafia w punkt przełomowy, kto staje się nie aż do zatrzymania zaś przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa wedle innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się nie wziąć pod uwagę proces budowania a nuże przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, ale krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, albowiem nie udaje im się obronić spójnego kierunku, tym samym próbują innej krótkoterminowej taktyki, żeby trwać natychmiastowe rezultaty i w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, natomiast aktualnie są w pętli zagłady a zmierzają aż do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne praktyki gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze a zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być może jest owo biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, lub mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przy użyciu miesiąc czy też dwa, nie podoba się wyniki, tedy skaczą z tego do innej strategii obiecując stanowić świętym Graalem.

Ale zupełnie nie pozostają dość długo, żeby uzyskać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta weto pacjenta kosmetycznego, kto byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, jeśli pomieścić odwzorowanie w miejscu, ażeby je pielęgnować, w takim razie słowo w słowo stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi wprawa odnosząca sukcesy, iżby jeżyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji oraz utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy i siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki oraz dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie tudzież NIE zmieniają kierunku gwoli krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które non stop się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani oraz w największym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; odtąd określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą tudzież budują zaufanie z tym pacjentem przed spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką odkąd pierwszego telefonu, jaki wykonują, by umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji natomiast dalszych działań. Dają pacjentowi próba WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, aby powrócić, recenzja, odnoszą się natomiast udzielać na własnych platformach społecznych, wskutek tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię oraz przejść dzięki swoje procesy, zaś oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się oraz akcji na społecznych więc więcej pacjentów poczynić owo samo i no w dalszym ciągu i właściwie dalej.

Więc w tym momencie masz tok oraz schemat, jaki buduje rozpęd, skutkiem tego masz niezmienny ciek pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To pod żadnym pozorem nie było ważniejsze niż teraz, aby Twoja doświadczenie działa podczas gdy odpowiednio naoliwiona maszyna, która przypuszczalnie utrzymać się przy życiu burze konkurencji zaś COVID zaś co popadnie innego przychodzi na własny sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli mógłbyś wykorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od 20 lat tudzież mogę zaoszczędzić Ci ogrom czasu, pieniędzy natomiast kłopotów.

Related Posts