Praktyki od dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiej przyczyny niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego aż do wielkiego… natomiast inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, jednak jest jeden rozdział, który jest faktycznie apropos naszej branży, że chciałem się poprzednio spośród wami podzielić oraz nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, ale oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji częstokroć wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują z zewnątrz, aliści są w rzeczy samej organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pośrednictwem długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej albo szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre a wielkie firmy podążały za przewidywalnym wzorcem budowania oraz przebijania się, kto wymaga wysiłku, by się rozkręcić, jak ciężkie koło zamachowe; wszelako kiedy nuże się rozkręci, nabiera rozpędu tudzież trafia w punkt przełomowy, kto staje się nie aż do zatrzymania i przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa wedle innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się nie wziąć pod uwagę proces budowania a nuże przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, toż krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bowiem nie udaje im się utrzymać spójnego kierunku, z tej przyczyny próbują innej krótkoterminowej taktyki, żeby otrzymać natychmiastowe rezultaty zaś bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, tudzież obecnie są w pętli zagłady zaś zmierzają aż do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne czy też przeciętne praktyki gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze oraz zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być być może jest to biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, lub katalogów, czy też mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pośrednictwem łysek czy też dwa, nie podoba się wyniki, stąd skaczą z tego aż do innej strategii obiecując egzystować świętym Graalem.

Ale w życiu nie pozostają dość długo, tak aby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, który byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, gdyby pomieścić mapa w miejscu, ażeby je pielęgnować, wskutek tego słowo w słowo stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, iżby wichrzyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji zaś utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy oraz siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki oraz dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie oraz NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które permanentnie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani oraz w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; od tego czasu określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą natomiast budują ufność z tym pacjentem przedtem spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od momentu pierwszego telefonu, jaki wykonują, żeby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji zaś dalszych działań. Dają pacjentowi doświadczenie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, iżby powrócić, recenzja, odnoszą się i udostępniać na własnych platformach społecznych, tedy inni potencjalni pacjenci odkrywają cię natomiast pokonać za sprawą swoje procesy, oraz oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się i akcji na społecznych z tej przyczyny więcej pacjentów zrobić owo samo a w istocie w przyszłości i w gruncie rzeczy dalej.

Więc w tej chwili masz przebieg zaś schemat, kto buduje rozpęd, z tej przyczyny masz nieporuszony rzeczka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To zupełnie nie było ważniejsze niż teraz, żeby Twoja rutyna działa gdy prawidłowo naoliwiona maszyna, która przypadkiem przetrwać burze konkurencji natomiast COVID i lada co innego przychodzi na krajowy sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśliby mógłbyś skorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od czasu 20 lat oraz mogę zaoszczędzić Ci ogrom czasu, pieniędzy natomiast kłopotów.

Related Posts