Przewodnik dla początkujących: Wprowadzenie aż do kryptowalut

Wprowadzenie: Inwestowanie w kryptowaluty

Pierwszą kryptowalutą, która pojawia się w istnieniu był Bitcoin, który został ziszczony na technologii Blockchain a chyba został uruchomiony w 2009 roku z wykorzystaniem tajemniczą osobę Satoshi Nakamoto. W momencie pisania tego bloga, 17 milionów bitcoinów zostało wydobytych i uważa się, że w sumie 21 milionów bitcoinów może utrzymywać się wydobytych. Inne w najwyższym stopniu popularne http://www.ufniarz.pl kryptowaluty owo Ethereum, Litecoin, Ripple, Golem, Civic natomiast twarde rozwidlenia Bitcoin, takie kiedy Bitcoin Cash tudzież Bitcoin Gold.

Zaleca się użytkownikom, aby nie umieszczali wszystkich pieniędzy w jednej kryptowalucie i starali się stronić inwestowania w szczytowym momencie bańki na rynku kryptowalut. Zaobserwowano, że opłata raptownie spadła w dół, gdy jest na szczycie bańki kryptowalutowej. Ponieważ bazar kryptowalut jest zmienny, użytkownicy muszą wkładać kwotę, na której stratę mogą sobie pozwolić, ponieważ nie ma kontroli żadnego rządu ponad kryptowalutą, albowiem jest to kryptowaluta zdecentralizowana.

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple przewidział, iż Bitcoin jest prawdziwym złotem oraz zdominuje wszystkie waluty, takie kiedy USD, EUR, INR i ASD w przyszłości http://www.borejko.pl i stanie się globalną walutą w nadchodzących latach.

Dlaczego warto i z jakiej przyczyny nie należałoby wkładać w kryptowaluty?

Bitcoin był pierwszą kryptowalutą, która powstała, oraz po pewnym czasie w przybliżeniu 1600+ kryptowalut zostało uruchomionych spośród pewną unikalną cechą w celu każdej monety.

Niektóre z powodów, których doświadczyłem tudzież którymi chciałbym się podzielić, kryptowaluty zostały stworzone na zdecentralizowanej platformie – wskutek tego użytkownicy nie potrzebują okolica trzeciej, by przenieść kryptowalutę z jednego miejsca docelowego aż do drugiego, w przeciwieństwie aż do waluty fiat, gdzie eksploatator potrzebuje platformy takiej gdy bank, tak aby tracić pieniądze spośród jednego konta na drugie http://www.snopkowski.pl. Kryptowaluta zbudowana na nadzwyczaj bezpiecznej technologii blockchain zaś prawie zerowe szanse na włamanie tudzież kradzież kryptowaluty, tak długo jak nie podzielisz się pewnymi krytycznymi informacjami.

Powinieneś furt stronić kupowania kryptowalut w szczytowym momencie bańki na kryptowaluty. Wielu spośród nas kupuje kryptowaluty w szczytowym momencie w nadziei na rychły zarobek, zaś później pada ofiarą szumu bańki tudzież traci swoje pieniądze. Lepiej jest, by użytkownicy przeprowadzili co niemiara badań przedtem zainwestowaniem pieniędzy. Zawsze akuratnie jest umieścić swoje kapitał w wielu kryptowalutach miast jednej, skoro zauważono, że nieco kryptowalut rośnie bardziej, niektóre średnio, gdyby inne kryptowaluty idą w czerwonej strefie.

Kryptowaluty, na których należałoby się skupić

W 2014 roku Bitcoin posiadał 90% rynku, zaś resztka kryptowalut posiadała pozostałe 10%. W 2017 roku, Bitcoin w dalszym ciągu dominuje na rynku kryptowalut, mimo to jego udział raptownie spadł spośród 90% do 38%, i Altcoiny takie gdy Litecoin, Ethereum, Ripple nagle wzrosły a przejęły większa część rynku.

Bitcoin http://www.latanski.pl bez ustanku dominuje na rynku kryptowalut, tymczasem nie jest jedyną kryptowalutą, którą należy pomyśleć podczas inwestowania w kryptowaluty. Niektóre spośród głównych kryptowalut, które musisz wywiać pod spodem uwagę:

Bitcoin

Litecoin

Ripple

Ethereum

Tron

Civic

Golem

Monero

Gdzie i gdy brać za dobrą monetę kryptowaluty?

Podczas podczas gdy nieco lat temu nie było łatwo nabywać kryptowaluty, niemniej jednak w tym momencie użytkownicy mają sporo dostępnych platform.

W 2015 roku, Indie ma dwie główne platformy bitcoin Unocoin portmonetka zaś Zebpay portfel, dokąd użytkownicy mogą brać za dobrą monetę tudzież sprzedawać bitcoin tylko. Użytkownicy muszą kupić bitcoin z portfela tylko, jednak nie od czasu innej osoby. Istniała różność w cenie kupna i sprzedaży, zaś użytkownicy muszą odwzajemnić się pewną nominalną opłatę w ciągu zakończenie transakcji.

W 2017 roku inwencja Cryptocurrency wzrósł ogromnie, oraz danina Bitcoin wzrosła spontanicznie, szczególnie w ostatnich sześciu miesiącach 2017 roku, co zmusiło użytkowników do poszukiwania alternatyw Bitcoin tudzież przekroczyło 14 lakhs na rynku indyjskim.

Ponieważ Unodax zaś Zebpay owo para główne platformy w Indiach, które dominowały na rynku spośród 90% udziałem w rynku – który zajmował się wprost przeciwnie Bitcoin http://www.trojanowicz.pl. Daje to szansę innym organizacjom na przyspieszenie z innymi altcoinami, a nawet zmusiło Unocoin zaś innych aż do dodania więcej walut aż do ich platformy.

Unocoin, jedna spośród wiodących indyjskich firm zajmujących się kryptowalutami zaś blockchain, uruchomiła ekskluzywną platformę UnoDAX Exchange w celu swoich użytkowników, by mogli dokonywać transakcji wieloma kryptowalutami abstrahując od handlu Bitcoinem w Unocoin. Różnica między obiema platformami polegała na tym, że Unocion zapewniał natychmiastowe zakup tudzież sprzedaż przeciwnie Bitcoinów, podczas kiedy na UnoDAX użytkownicy mogą oddać zamówienie na dowolną dostępną kryptowalutę tudzież gdyby pasuje niewiasta aż do odbiorcy, zlecenie zostanie zrealizowane.

Inne główne giełdy dostępne do handlu kryptowalutami w Indiach owo Koinex, Coinsecure, Bitbns, WazirX.

Użytkownicy muszą otworzyć konto w każdej spośród giełd, rejestrując się wewnątrz pomocą adresu list elektroniczny tudzież podając dane KYC. Gdy ich rachunek rozliczeniowy zostanie zweryfikowane, można zacząć wymiana handlowa monetami ich wyboru.

Related Posts