Sposoby na pozyskiwanie produktów z Chin

W 2020 roku cały Błękitna planeta został zamknięty z powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego a gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego podobnie Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na wejście do kraju w celach biznesowych. Dlatego też możesz mieć problemy spośród importem produktów spośród Chin. W tym artykule zamierzamy odciążyć Ci w imporcie produktów spośród Chin wewnątrz pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz odskoczyć niektórych powszechnych błędów w trakcie importowania produktów od chińskich dostawców, takich jak Made in China a Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie spośród poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wyprawić aż do nas poczta elektroniczna spośród opisem przedmiotów, które chcesz wspólnie spośród kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wybrać z różnych dostawców.
Możemy odciążyć Ci pokonać http://www.doroz.eu z wykorzystaniem całkowity proces. Dodatkowo, dodamy Cię do grupy, w której będziesz mógł pogadać bez ogródek z każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia tudzież naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwukrotnie stwierdzić materiał, rozmiar i kolor produktów.
Możemy posłać Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w ciągu pośrednictwem poczty elektronicznej. W ten badania możesz utrzymywać się szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu kawa na ławę na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś proszek błogostan ducha.
Po tym, podczas gdy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci doniesienie jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane do Ciebie.
Możemy przynieść ulgę Ci wysłać płatność salda aż do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyprawić płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór powinno się aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy oraz utrzymywać się kontenery ładunkowe w celu Ciebie. Dlatego nie musisz się martwić o wysyłkę oraz dostawę, gdyż wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest również zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre z usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci znaleźć produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou a u innych dostawców w Chinach.

Możemy wspomóc w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC bądź usługi kontroli jakości
Możemy dać możliwość wskazówki dotyczące zakupów
Możemy odciążyć w negocjacjach spośród dostawcami
Możemy zaopatrzyć się gwoli Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy posiłki posprzedażowe tudzież usługi

Możesz sumować na Morefar Global tudzież początek produktów z rynków hurtowych w Chinach. Mamy agregat ekspertów, tak aby poprowadzić Cię z wykorzystaniem każdy sekwencja procesu. Więc, możesz skontaktować się spośród nami, ażeby zwiększyć osobisty biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Posts