Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę podczas gdy opłacający się biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od chwili bólu do zysków w znacznie krótszym czasie natomiast z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, tudzież nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest tylko praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz w tej chwili na swoje pomocnik całej odpowiedzialności za wytwarzanie przychodów. Możesz zanieść wolne i dalej dysponować spokój ducha wiedząc, iż Twoja doświadczenie działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, żeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, tak aby dopaść jest przekształcić swój załoga w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się odkąd silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest wprost przeciwnie menedżerami, a istnieje istotna różnica między „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak zdobyć pewne rzeczy, na przestrzeni kiedy władza kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli nic bardziej błędnego „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz wprost przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl o ile zapewniasz rząd natomiast wizję, w tamtym czasie Twój zespół staje się kongruentny spośród TWOIM celem.

Będą uwielbiać wykonywać pracę gwoli Ciebie oraz zarabiać gwoli Ciebie pieniądze, albowiem wiedzą, gdzie zmierzasz oraz chcą egzystować tego częścią, jako że owo wpłynie także na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by zmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić za błyszczącymi obiektami, które okazują się znajdować się rozpraszaczami zaś pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes plan a porządnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów zaś dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby łapać się planu. Zamiast pomijać z jednej okazji na drugą, pozwalają, by ich plan pracował w celu nich oraz przynosił bezwzględny ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem niż szczęśliwi, iż mogą odwzajemnić się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, ponieważ uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom tudzież rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, tak jak ta jedna badania jest szpica dla Ciebie vs. jaka jest atut LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, tymczasem niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy chory wraca po raz kolejny i drugi raz i odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl natomiast rodziny.

Jest owo długoterminowy rozwój staż przez relacje, zaś nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego natomiast drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pomocą chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak ażeby płeć nadobna wyglądała?

Jeśli jesteś gdy większość chirurgów, Twój wspaniały wzorzec biznesowy byłby:

Prawie pod każdym względem zarządzany dzięki Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe punkt pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów oraz przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwakroć większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący numer a konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę i elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto często towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / bądź która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy gros chirurgów, twoja obecna faktyczność dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają mało życia abstrahując od swoją praktyką, bowiem czują się nie mówiąc o kontrolą zaś martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, gdyż nie wiedzą, kiedy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, gdy sprawić, aby ich wprawa pracowała dla nich, w przeciwieństwie do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włość informacja … wolno ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej natomiast zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce całkowicie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, ażeby wywiązać się swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na rozwój praktyki.

Related Posts