Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę jak popłatny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od czasu bólu do zysków w daleko krótszym czasie natomiast spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, zaś nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To nuże nie jest ale wręcz praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, że nie bierzesz już na swoje barki całej odpowiedzialności w ciągu produkowanie przychodów. Możesz zanieść wolne tudzież w dalszym ciągu mieć błogostan ducha wiedząc, że Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, ażeby opanować jest przeistoczyć swój załoga w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest tylko menedżerami, zaś istnieje istotna różnica między „przywództwem” oraz „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak dostać pewne rzeczy, podczas gdy rząd kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli wprost przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz owszem „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz władza oraz wizję, wtedy Twój agregat staje się nadający się z TWOIM celem.

Będą żywić uczucie wykonywać pracę w celu Ciebie zaś zarabiać dla Ciebie pieniądze, ponieważ wiedzą, gdzie zmierzasz natomiast chcą egzystować tego częścią, bowiem owo wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, aby przeobrazić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec za błyszczącymi obiektami, które okazują się stanowić rozpraszaczami natomiast pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma plan natomiast porządnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów zaś dochody.

Następnie, używają cierpliwości, żeby łapać się planu. Zamiast przeskakiwać z jednej okazji na drugą, pozwalają, żeby ich mapa pracował gwoli nich natomiast przynosił bezwzględny ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy wprawa ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu aniżeli szczęśliwi, że mogą odwzajemnić się wyższą cenę za umiejętności, wiedzę, kontakty oraz doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, gdyż uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem i opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom natomiast rodzinie.

Sekretem jest wariacja skupienia się na tym, do tego stopnia ta jedna procedura jest szpica gwoli Ciebie vs. jaka jest zaleta LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednakowoż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak pacjent wraca znów i apiać tudzież odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl tudzież rodziny.

Jest to długoterminowy awans praktyki poprzez relacje, a nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego i drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za sprawą chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak aby kobieta wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy większa część chirurgów, Twój doskonały schemat biznesowy byłby:

Prawie w całości kierowany z wykorzystaniem Twój zespół
Zorganizowany natomiast usystematyzowany
Wspaniałe położenie pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów zaś przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej dwakroć większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący rozmiar oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki nierzadko towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia oraz / bądź która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy większość chirurgów, twoja obecna rzeczywistość całkiem nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają niewiele życia abstrahując od swoją praktyką, albowiem czują się nie licząc kontrolą i martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, jako że nie wiedzą, jak unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, ażeby ich doświadczenie pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … wolno objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej a zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce detalicznie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, aby doprowadzić do realizacji swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od momentu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu oraz ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na awans praktyki.

Related Posts